Vizyonumuz

Vizyonumuz

Topluma fayda sağlayacak kalıcı farkındalıklar oluşturmak. Mutluluk ve verimli uğraşları arttırarak önderlik etmek.

Misyonumuz

Hobiler ve etkinlikler ile Türkiye'deki vatandaşlarımızın yetkin hale getirilmesi ve hobi uğraşlarına cesaretlendirerek ilham kaynağı oluyoruz.

Mutlu ve Gururluyuz

Maalesef güzel ülkemizin güzel insanları mutluluktan çok uzak. TÜİK 2018 Mutluluk verilerine göre Türkiye'de mutluluk oranı %53,6 ve her yıl bu oran azalmaya devam etmekte. Bu üzücü verilerin ardından nasıl 'MUTLU YAŞAYABİLİRİZ' konusu hakkında düşünmeye ve çözüm üretmeye çalıştık. Çalışmalarımız sonucunda insanımızın yönlendirilmeye, bilgilendirilmeye ve harekete geçirilmeye ihtiyaç duyduğunu farkettik.

Her insanın karakteri ve kişisel ihtiyaçları birbirinden farklıdır. Bu yüzden basmakalıp önerilerle herkese benzer tavsiyeler vermek yerine herkesin kendi ihtiyaçlarına göre mutlu olabileceği bir hobi bulabilmesi ve bu yönde kendini geliştirerek mutlu olabilmesi için Hobidey i geliştirdik.

Kısa zamanda geri dönüşlerden faydalı olduğumuzu ve insanların mutlu olmasına vesile olduğumuz için çok mutlu ve gururluyuz. Ümit ediyoruz ki zamanla boşlukta kalmış bir çok insana erişerek hayatlarına faydalı olacağız.